2021. Nagyböjt 2. vasárnapja

HIRDETÉS 2021. február 28 – március 7.

Nagyböjt 2. vasárnap

VASÁRNAP( február 28. )

10. 30: Bednárik László halálának 10. évfordulójára

KEDD ( március 2. )
18. 00 (Szentmise) :Mara gyógyulásáért

CSÜTÖRTÖK ( március 4. )
18. 00 (Szentmise) :Élő családtagokért

SZOMBAT ( március 6. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :Hívekért

VASÁRNAP ( március 7. ) Nagyböjt 3. vasárnap

10. 30: Élő és + hozzátartozókért

– Kedden a szentmise után szentségimádást tartunk, a szentségimádás alatt gyónási lehetőséggel.

– A nagyböjti időben Felsőgödön péntekenként a szentmise utáni keresztút alatt is van lehetőség a szentgyónás elvégzésére.

A Katolikus Karitász nagyböjti élelmiszergyűjtést szervez március 7-14. között a rászoruló családok megsegítésére. Kérjük lehetőségeikhez mérten támogassák tartós-élelmiszer adományaikkal a nehéz körülmények közt élőket. Adományaikat a szentmisék idején vagy irodaidőben hozhatják. Felajánlásaikat előre is köszönjük!

– Ismét elérkezett az adóbevallások elkészítésének ideje. Kérjük támogassák személyi jövedelemadójuk 2×1 %-ából, az elsővel a Katolikus Egyházat (technikai azonosító: 0011), a második 1 %-kal pedig egyházközségünk Szent István Alapítványát ( adószám: 18662670-1-13 ) Köszönjük szépen!

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat!

– Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!