2015.Advent 2.

HIRDETÉS 2015. december 6 – 13.

Advent 2.vasárnapja

VASÁRNAP (december 6. )

8.30:+ Katalin és + Jenő szülőkért és + gyermekeikért

10.30:+József édesapáért

KEDD (december 8. ) Szűz Mária Szeplőtelen Fogantatásának Főünnepe

1. 00:Élő és + barátokért

SZERDA ( december 9.)

1. 00: Adventi igeliturgia

CSÜTÖRTÖK(december 10. )

1. 00: Családtagokért

Szentmise után agapé a plébánián

PÉNTEK (december 11.)

1. 00: Adventi igeliturgia

SZOMBAT(december 12. )

1. 18. 00:Élő és + hozzátartozókért

Ebben a szentmisében a zenei szolgálatot városunk Gaude kórusa végzi.

VASÁRNAP (december 13. ) Advent 3.vasárnapja

8.30:+Konkoly családért

10.30:+Gyermekért, + édesapjáért, + szülőkért, + unokáért

1. 00: Fatimai imaóra a plébánián

Adventi vásár van mai napon a Búzaszem Iskolában 10.00 órától. Minden érdeklődőt szeretettel vár a Búzaszem közössége!

December 8-án délelőtt nem lesz irodai szolgálat, csak délután 14. 00-17.00-ig.

December 8-án 10. 00-kor a váci székesegyházban az egyházmegyei zsinatot lezáró szentmisét mutat be Beer Miklós püspökatya, amely egyben a Ferenc pápa által meghirdetett irgalmasság évének megnyitója is lesz. Szeretettel hívunk mindenkit!

December 12-én szombaton reggel 8.00 órától nagytakarítás lesz a templomban, szeretettel hívjuk a testvéreket erre a szolgálatra!

A Búzaszem Iskola Közössége szeretettel hív mindenkit december 7-én és 14-én hétfőn 6. 45-kor kezdődő adventi szentmiséire az iskolába. (Vécsei utca 1.)

Az adventi lelkigyakorlat az idén december 18 – 20-ig lesz a felsőgödi testvérekkel közösen. Részletek a jövő heti hirdetésben.

December 19-én szombaton délelőtt kézműves foglalkozást szervezünk gyermekek részére; az alapanyagok beszerzése miatt kérjük, hogy előzetesen jelentkezzenek a sekrestyében azok, akik szeretnének részt venni ezen az alkalmon.

Kérjük, hogy akik keresztény újságot szeretnének rendelni vagy a meglévő rendelést szeretnék lemondani, azok jelezzék ezt a héten a plébánián!