2015.Krisztus Király Főünnepe

HIRDETÉS 2015. november 22 – 29.

Krisztus Király főünnepe

VASÁRNAP (november 22. )

8.30:Élő és + karitásztagokért

10.30:+Csongor édesapáért

KEDD (november 24. )Dung-Lac Szent András és vietnami vértanútársai

18.00:Hálából a 89 évért

CSÜTÖRTÖK(november 26. )

18.00:

A szentmise után szentségimádás

SZOMBAT(november 28. )

18. 00:+ Szőke Józsefért és feleségéért Alizért

VASÁRNAP (novembe29. ) Advent 1.vasárnapja

8.30:Fekete és Nagy család élő és + tagjaiért

10.30:Beteg édesapáért és családjáért

November 25-én szerdán a Búzaszem Iskolában a jövendő elsősök szülei nyílt napon ismerkedhetnek a tanítással. Az érdeklődők egy-egy órát
tekinthetnek meg. A korlátozott férőhely miatt jelentkezni a www.buzaszem.hu oldalon, vagy személyesen és telefonon az iskolatitkárnál lehet.

November 27-én pénteken délután 17. 00 órától András-napi bál és a Pilári Bábszínház előadása lesz a Búzaszem Iskolában. A bál végén az advent kezdetét imával köszöntik a bálozók.

A Váci Egyházmegye Kórházlelkészi Szolgálata önkéntes beteglátogató segítők jelentkezését várja. Részletek a hirdetőtáblán!

2016-ra is meg lehet rendelni a gyerekeknek szóló Élő Kenyér című misekalauzt. 2016-ra az előfizetés 4800 Ft (Ez 12 szám ára, egy szám 400 Ft).

Aki kéri az újságot, az november 29 -ig jelentkezzen a sekrestyében. Fizetni a jelentkezéssel együtt kell!

November 28-án szombaton 10.00-12.00-ig adventi koszorúkötés lesz a plébánián, amelyre mindenkit szeretettel várunk! Az alapanyagok (gyertyák és koszorú) 700 Ft-ba kerülnek.Fenyőgallyak és tobozok lesznek, de aki szeretne hozhat egyéb díszeket is.

Az adventi időszakban december 1-től hétköznap kedden és csütörtökön reggel 6.00 órakor lesznek a szentmisékszerdán és pénteken szintén reggel 6.00 órától igeliturgiát tartunk szentáldozással. A hétvégi miserend nem változik!

Adventi vásár lesz a Búzaszem Iskolában december 6-án, vasárnap 10.00 órától. Minden érdeklődőt szeretettel vár a Búzaszem közössége!

jövő héttől lehet íratni a jövő évi miseszándékokat a plébánián.