2015.Advent 1.

HIRDETÉS 2015. november 29 – december 6.

Advent 1.vasárnapja

VASÁRNAP (november 29. )

8.30:Fekete és Nagy család élő és + tagjaiért

10.30:Beteg édesapáért és családjáért

KEDD (december 1. ) Rorate szentmise

1. 00:+ Jánosért és élő családtagokért

SZERDA ( december 2.) Adventi igeliturgia

CSÜTÖRTÖK(december 3. ) Rorate szentmise

PÉNTEK (december 4.) Adventi igeliturgia

SZOMBAT(december 5. )

17.30: Elsőszombati rózsafüzér-imádság

18. 00:+ Szülőkért és testvérért

VASÁRNAP (december 6. ) Advent 2.vasárnapja

8.30:+Katalin és Jenő szülőkért és + testvérekért

10.30:+ József édesapáért

Ennek a vasárnapnak perselyadományát a templomtető felújítására felvett kölcsön törlesztésére fordítjuk!

Az alsógödi egyházközség karitász csoportja szeretettel hív mindenkit adventi teadélutánjára december 5-én 16 órára a plébániára!

December 8-án 10. 00-kor a váci székesegyházban az egyházmegyei zsinatot lezáró szentmisét mutat be Beer Miklós püspökatya, amely egyben a Ferenc pápa által meghirdetett irgalmasság évének megnyitója is lesz. Szeretettel hívunk mindenkit!

Adventi vásár lesz a Búzaszem Iskolában december 6-án, vasárnap 10.00 órától. Minden érdeklődőt szeretettel vár a Búzaszem közössége!

December 19-én szombaton délelőtt kézműves foglalkozást szervezünk gyermekek részére; az alapanyagok beszerzése miatt kérjük, hogy előzetesen jelentkezzenek a sekrestyében azok, akik szeretnének részt venni ezen az alkalmon.