2024. Szentháromság vasárnapja

HIRDETÉS 2024. május 26 – június 2.

Szentháromság vasárnapja

VASÁRNAP( május 26. )

10. 30: Baracskai és Bottlik család élő és + tagjaiért

18. 00: Czirkó, Fekete és Rojkovics családok élő és + tagjaiért

KEDD ( május 28. )
18. 00 (Szentmise) : + Szülőkért, testvérért, unokatestvérért és nagyszülőkért

CSÜTÖRTÖK ( május 30. )
18. 00 (Szentmise) :+ Arnaldo lelki üdvéért

SZOMBAT ( június 1. )

!!! 17. 00 (Nem elő-esti szentmise !!! ) :Hívekért és elsőáldozó gyermekekért

VASÁRNAP ( június 2. ) Úrnapja
8. 30:  + Reich Jánosné lelki üdvéért

10. 30: Az egyházközség minden tagjáért

18. 00: Pintér és Fazakas családok élő és + tagjaiért

– Kedden a szentmise után szentségimádás tartunk, alatta gyónási lehetőség.

– Június 1-én szombaton gyermekek elsőáldozása lesz itt a templomban: 15 órától a felsőgödi, 17 órától pedig az alsógödi gyerekek számára, ezek a szentmisék az elsőáldozó gyermekek és hozzátartozóik számára megtartott szentmisék lesznek, nem vasárnap elő-esti szentmisék!! A szokásos 18 órai vasárnap elő-esti szentmisénk és az elsőszombati rózsafüzér közös imádkozása elmarad ezen a napon!! A szombati szentségimádás reggel 8 órától 14 óráig lesz megtartva.

Másnap június 2-án Krisztus Szent Teste és Vére főünnepe, Úrnapja lesz, a szokásos úrnapi körmenet csak a reggeli fél kilences szentmise után lesz, a körmenet útvonala miatt a templom melletti parkoló zárva lesz, ez érinti még a fél 11-es szentmisére érkezőket is. Kérjük vegyék ezt figyelembe a misére érkezés megtervezésében! Kérjük a kedves testvéreket, hogy aki tud hozzon virágszirmokat a díszítéshez, szombaton délután az elsőáldozási szentmisék alatt.

– A felsőgödi templom jubileumához kapcsolódóan két programot hirdetünk:

– Június 8-án szakrális helyismereti kerékpártúrára kerül sor, valamint

– június 15-én a felsőgödi plébánia és a Karitász szervezésében egész napos Családi nap lesz a felsőgödi plébánián. Jelentkezni a felsőgödi plébánia honlapján és a sekrestyében lehet.