2024. Húsvét 4. vasárnapja

18. 00: + Dr. Mácsik István és felesége lelki üdvéért

KEDD ( április 23. )
18. 00 (Szentmise) :Hálából 18. születésnapra

CSÜTÖRTÖK ( április 25. )
18. 00 (Szentmise) :

SZOMBAT ( április 27. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Szénási Jánosné Judit lelki üdvéért

VASÁRNAP ( április 28. ) Húsvét 5. vasárnap

10. 30: Kovács Győző halálának évfordulójára

18. 00: + Mészáros János és szülei lelki üdvéért

– Kedden a szentmise után szentségimádást tartunk templomunkban, alatta gyóntatás.

– A felsőgödi templomfelújításának ideje alatt szombatonként 8 órától szentségimádás van templomunkban, amelyre szeretettel hívjuk a kedves testvéreket!

– Április 24 -én szerdán kivételesen 19 órakor kezdődik a szentmise a felsőgödi plébánián!

– Július 8 – 12 – ig buszos zarándoklatot szervezünk Erdélybe, Torockó, Tordai-hasadék, Tordai sóbánya, Máriaradna-i Bazilika, Nagyvárad útvonalon. A zarándoklat 155 000 ft-ba kerül, szállással, félpanzióval, belépőkkel. Jelentkezési határidő május 19-e, jelentkezni a sekrestyében lehet 70 ezer forint / fő előleg befizetésével. Részletes tájékoztató szintén a sekrestyében kérhető.

– Az Élő Kenyér misekalauz megérkezett, átvehető a sekrestyében.

– A Túrakör következő kirándulása április 27-én szombaton lesz Nagybörzsönybe. A túra kb. 15 km, utazás az Alsógödről 8.10-kor, Felsőgödről 8.15-kor induló vonattal Szobig, onnan busszal. Mindenkit várnak szeretettel!

( Útvonal: Nagybörzsöny – Kereszt-völgy – Zálog-bérc – Rustok-hegy – Nagybörzsöny )

– Az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség tavaszi találkozója május 4-én szombaton lesz az alsógödi plébánián 9 órától. A téma: „Az imádság helye életünkben.” Részletek a mente.hu oldalon, és a közösség facebook oldalán olvashatók, szeretettel várják a fiatalokat 13 éves kortól!

– A napközis nyelvi tábor július 15 – e és 26– a között lesz majd 2 hétig, az alsó és a felsőgödi plébániákon. A részleteket később hirdetjük.