2024. Isteni Irgalmasság vasárnapja

HIRDETÉS 2024. április 7 – 14.

Isteni Irgalmasság vasárnapja

VASÁRNAP( április 7.  )

10. 30: + Hidasi László lelki üdvéért

KEDD ( április 9. )
18. 00 (Szentmise) :Élő Zsoltért

CSÜTÖRTÖK ( április 11. )
18. 00 (Szentmise) :+ Piros Sándor lelki üdvéért

SZOMBAT ( április 13. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Telek szülőkért és + gyermekeikért

VASÁRNAP ( április 14. ) Húsvét 3. vasárnap
8. 30: + Sándor édesapa lelki üdvéért

10. 30: + Fried Lászlóné Klára lelki üdvéért és + nagyszülőkért

18. 00 : Élő és + hívekért

– A lelki adoptálók 2. találkozója április 7- én lesz, a reggeli szentmise után 9:45-től a Felsőgödi Plébánián.

– Kedden a szentmise után szentségimádást tartunk templomunkban, gyóntatás most nem lesz!

– Kedden dicsőítő alkalom lesz a felsőgödi plébánia nagytermében 3/4 6- tól, fél 8-ig. Lesz dicsőítés, hálaadás, közbenjáró ima és Vágvölgyi Gergely fog tanúságot tenni.

– Április 10-én szerdán este 19 órakor szülői értekezlet lesz az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleinek (Alsó- és Felsőgödieknek együtt), a felsőgödi közösségi házban!

– A felsőgödi templom felújítása miatt a szombatonkénti szentségimádás is átköltözik templomunkba reggel 8 órától 17. 30 -ig. Szeretettel hívjuk a testvéreket, éljünk a lehetőséggel így a húsvéti időben, térjünk be egy csendes imára, hálaadásra és együttlétre a feltámadt Krisztussal. Aki szeretne őrzési időt vállalni, jelezze ezt a sekrestyében.