2024. Évközi 6. vasárnap

HIRDETÉS 2024. február 11 – 18.

VASÁRNAP( február 11. )

KEDD ( február 13. )
18. 00 (Szentmise) :Élő Lili Kingáért

SZERDA ( február 14. ) Hamvazószerda, szigorú böjti nap!

!!! 17. 00: + József lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK ( február 15. )
18. 00 (Szentmise) :Élő Ferencért és gyógyulásért

PÉNTEK ( február 16. )

18. 00: Keresztút

SZOMBAT ( február 17. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Családtagokért

VASÁRNAP ( február 18. ) Nagyböjt 1. vasárnap

10. 30: + Pataki Ferencért és + szüleiért

Kedden a szentmise után szentségimádást tartunk, alatta gyóntatás lesz.

Kedden 18 órától zenés dicsőítés lesz a Felsőgödi templomban.

Február 14-én Hamvazószerdával megkezdődik a nagyböjti idő. Templomunkban 17 órától, Felsőgödön 18.30-tól lesz szentmise. Hamvazószerda szigorú böjti nap, ne feledkezzünk meg róla! Aki ezeken a szentmiséken nem tud részt venni a hétvégi miséken részesülhet a hamvazás szertartásában.

– Nagyböjti időben péntekenként 18 órától keresztutat imádkozunk templomunkban, hívjuk a kedves testvéreket van miért imádkozni, engesztelni!

– Gyónási lehetőség a nagyböjti időben itt Alsógödön keddenként az esti szentmise utáni szentségimádás alatt, illetve Felsőgödön a péntekenként az esti szentmise utáni keresztút alatt lesz, valamint a március közepére tervezett lelkigyakorlat alatt a megszokott módon.

– Március 2-án a Váci Egyházmegye Sportnapot szervez Veresegyházán, melyre szerettel várják a családokat. Részletek a hirdetőtáblán, a jelentkezés határideje február 11.