2024. Évközi 10. vasárnap

HIRDETÉS 2024. június 9 – 16.

VASÁRNAP( június 9. )
8. 30: + Mihály nagyszülőkért

10. 30: + Baracskai Ferenc lelki üdvéért

KEDD ( június 11. )
18. 00 (Szentmise) :+ Ferenc édesapáért

CSÜTÖRTÖK ( június 13. )
18. 00 (Szentmise) :+ Ilona és Mihály szülőkért

SZOMBAT ( június 15. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Rokonokért

VASÁRNAP ( június 16. ) Évközi 11. vasárnap
8. 30: + Gál Péter édesapa és Gál Péterné édesanya lelki üdvéért

10. 30: Hívekért

18. 00: Hálából Veronikáért

– Kedden a szentmise után szentségimádás tartunk, alatta gyónási lehetőség.

– Kedden gitáros dicsőítés lesz a felsőgödi plébánián.

– Templomunkban kapott helyet Martin Hudacek alkotása a „Meg nem született gyermek” szobra és a Szt. Janka életéről szóló „Az élet szent” című kiállítás. A tárlat a szentmisék előtt és után, valamint június 16-án vasárnap kibővített nyitvatartással, 12. 00 és 17. 30 között lesz megtekinthető. Mindenkit szeretettel várunk.

– Június 9-én most vasárnap 16 órakor az alsógödi templomban a Gaude kórus és vendégei koncertje lesz, melyre szeretettel várnak mindenkit!

– A keresztény újságok második féléves díját kérjük befizetni a plébánián.

– A felsőgödi templom felújítása kapcsán kisebb munkálatokhoz szükség lenne néhány munkaerőre. Akik szívesen segítenének, kérjük Váraljai Istvánt keressék (tel.30/950-0724).

– Június 15-én a felsőgödi plébánia és a Karitász szervezésében egész napos Családi nap lesz a felsőgödi plébánián. Jelentkezni vasárnap estig a felsőgödi plébánia honlapján és a sekrestyében lehet. Kérjük a résztvevők hozzanak tányért és evőeszközt az ebédhez.

– A lelki adoptálók 4. találkozója június 16-án lesz 9.50-től a felsőgödi Plébánián.

– Az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség szeretettel vár minden 13 év feletti fiatalt nyári táborába, Nagymarosra. A tábor időpontja: július 8 – 13-ig, a tábor témája: életünk Jézusban. Jelentkezési határidő: június 19. Részletek a mente.hu oldalon, és a közösség facebook oldalán olvasható.