2023. Krisztus Szent Teste és Vére, Úrnapja

HIRDETÉS 2023. június 11 – 18.

Krisztus Szent Teste és Vére, Úrnapja

VASÁRNAP( június 11. )

10. 45: + Baracskai Ferenc lelki üdvéért

KEDD ( június 13. )
18. 00 (Szentmise) :+ Ferenc édesapa lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK ( június 15. )
18. 00 (Szentmise) :+ Hollósi Edit lelki üdvéért

SZOMBAT ( június 17. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Siska József lelki üdvéért

VASÁRNAP ( június 18. ) Évközi 11. vasárnap

Kedden a szentmise után szentségimádást tartunk, alatta gyóntatás.

Június 11-én vasárnap, az Úrnapi körmenet után lesz a lelki adoptálók 5. találkozója a felsőgödi plébánián.

Szeretettel hívjuk a kedves testvéreket június 16-17-18- án a gödi plébániai napokra,  a Göd in God programra, és a felsőgödi templom búcsújára. 16-án pénteken Jézus Szíve főünnepén 18 órától szentmisével kezdődik a program, amit korábbi plébánosunk, Szecsődi Péter atya  fog bemutatni, utána agapé lesz. 17-én szombaton lelki nap lesz, 18-án vasárnap a reggeli szentmise után közös bográcsozás, beszélgetés, játék lesz. Részletes program a hirdetőtáblán Kérjük a kedves Testvéreket, hogy a felsőgödi templom honlapján lévő jelentkezési űrlapot vagy a templom hátuljában lévő jelentkezési lapot kitöltve segítsék a szervezők munkáját és jelezzék részvételi szándékukat! Ünnepeljünk együtt Jézus Szíve ünnepén!

– A jövő héten június 13- án a második keddi dicsőítés elmarad a felsőgödi templomban, helyette egy héttel később június 20- án lesz, este 6 órától.