2023. Évközi 11. vasárnap

HIRDETÉS 2023. június 18 – 25.

VASÁRNAP( június 18. )

KEDD ( június 20. )
18. 00 (Szentmise) :+ Szülőkért és + Teréziáért

CSÜTÖRTÖK ( június 22. )
18. 00 (Szentmise) : Jószándékra

SZOMBAT ( június 24. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :Telek család élő és + tagjaiért

VASÁRNAP ( június 25. ) Évközi 12. vasárnap

10. 30: + Mária édesanyáért és + testvérért

– A keddi szentségimádás elmarad!!

Az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség szeretettel várja a 12 év feletti fiatalokat nyári táborába, Nagymarosra. A tábor időpontja július 3 – 8-ig. Jelentkezési határidő június 21-e szerda. További információk a plakáton, és a mente.hu oldalon, illetve az Észak-Duna facebook oldalán olvashatók.

A kisgyermekeknek szóló vasárnapi misehittan foglalkozás nyáron szünetel, szeretettel várjuk újra őket szeptemberben.

Köszönetet mondunk mindazoknak, akik az Úrnapi körmenetet segítették  megszervezni. Minden munkát, szolgálatot és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

– 2023. augusztus 21 – 25. egyházközségi zarándoklatot szervezünk. Az idén fő célunk Mariazell lesz. Ezen kívül többek között Kőszeg, Szombathely, Sárvár, Sopron megtekintése szerepel a programban. Részletek a hirdető táblán és hátsó bejáratnál elhelyezett szórólapokon olvashatók.

– Gyalogos zarándoklatokat szerveznek Lengyelországba a szalvatoriánusok. Szaniszló atya Sződligetről Krakkóba, az Isteni Irgalmasság bazilikába vezet gyalogos zarándoklatot 2023. július 7 – 25. Kristóf atya Częstochowaba vezet gyalogos csoportot 2023. augusztus 5 – 12. Részletes információk plakátokon és www.salvator.hu honlapon olvashatók.