2023. Advent 4. vasárnapja

HIRDETÉS 2023. december 24 – 31.

Advent 4. vasárnap

VASÁRNAP( december 24. )

10. 30: + Béla és Erzsébet testvérekért

24. 00: Éjféli mise / Az Egyházközség minden tagjáért

HÉTFŐ ( december 25. ) Urunk születése főünnepe,  Karácsony

10. 30 : Hívekért

KEDD ( december 26. ) Szent István első vértanú
10. 30 (Szentmise) :Vizi István lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK ( december 28. )
18. 00 (Szentmise) :Jószándékra

SZOMBAT ( december 30. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :Szabó család élő és + tagjaiért

VASÁRNAP ( december 31. ) Szent család vasárnapja

– December 25-e Karácsony főünnepe parancsolt ünnep, szentmise látogatási kötelezettségünknek eleget tehetünk az éjféli vagy a hétfői ünnepi szentmisével. Az éjféli szentmise Felsőgödön 22 órakor, itt nálunk éjfélkor lesz, Karácsony napján Felsőgödön 8.30-kor, itt nálunk 10.30-kor lesz szentmise.

– A két ünnep között nem lesz irodai szolgálat!

Az Élő Kenyér misekalauz megérkezett, átvehető a sekrestyében.

December 31-én 23.30-tól vezetett szentségimádást tartunk a felsőgödi templomban. Mindkét egyházközségből várjuk azokat, akik a szentségi Jézus előtt szeretnének átlépni az új esztendőbe.

– December 31-én Szent család vasárnapja lesz, ez egyúttal év végi hálaadó szentmisénk is lesz egyben, Felsőgödön 8.30-kor, itt nálunk 10.30-kor lesz szentmise családok megáldásával.

Másnap január 1-én hétfőn Szűz Mária, Isten Anyja főünnepe lesz, ez parancsolt ünnep, nálunk 10. 30-kor, Felsőgödön csak este 18 órakor lesz majd szentmise.

– Családgyógyító szentmise lesz január 13-án szombaton 18 órától a felsőgödi templomban.