2024. Nagyböjt 1. vasárnapja

HIRDETÉS 2024. február 18 – 25.

Nagyböjt 1. vasárnap

VASÁRNAP( február 18. )

10. 30: + Pataki Ferencért és + szüleiért

KEDD ( február 20. )
18. 00 (Szentmise) :Jószándékra

CSÜTÖRTÖK ( február 22. )
18. 00 (Szentmise) :+ Csipai Mihályné lelki üdvéért

PÉNTEK ( február 23. )

18. 00: Keresztút

SZOMBAT ( február 24. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ István, + Mária, + András, + Veronika szülőkért

+ Juliannáért és a család minden élő és + tagjáért

VASÁRNAP ( február 25. ) Nagyböjt 2. vasárnap

Kedden a szentmise után szentségimádást tartunk, alatta gyóntatás lesz.

– Nagyböjti időben péntekenként 18 órától keresztutat imádkozunk templomunkban, hívjuk a kedves testvéreket van miért imádkozni, engesztelni!

– Gyónási lehetőség a nagyböjti időben itt Alsógödön keddenként az esti szentmise utáni szentségimádás alatt, illetve Felsőgödön péntekenként az esti szentmise utáni keresztút alatt lesz, valamint a március 15 -17-ig tervezett lelkigyakorlat alatt a megszokott módon.

Február 23-án pénteken este 18 órától nyílik Balázs András atya kiállítása a váci Madách Imre Művelődési Házban, részletek a plakáton olvashatók.

– Március 2-án szombaton 18 órakor a felsőgödi templomban Vagner Mihály diakónus vetített képes előadására kerül sor, melynek címe: „A kereszt jelentősége életünkben.” Szeretettel hívunk mindenkit!