2024. Évközi 14. vasárnap

HIRDETÉS 2024. július 7 – 14.

VASÁRNAP( július 7. )

10. 30: 30. házassági évforduló alkalmából a Mészáros családért

KEDD ( július 9. )
Nem lesz szentmise!

CSÜTÖRTÖK ( július 11. )
Nem lesz szentmise!

SZOMBAT ( július 13. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :Hálából házassági évfordulóért

VASÁRNAP ( július 14. ) Évközi 15. vasárnap

– Kedden és csütörtökön a szentmiséink elmaradnak az erdélyi egyházközségi zarándoklat miatt.

– Kedden 18 – 20 óráig dicsőítés lesz a felsőgödi plébánián, tanúságtétellel közbenjáró imádsággal.

– A szombaton 8 és 12 óra között szentségimádást tartunk templomunkban, hívunk mindenkit szeretettel Alsó- és Felsőgödről egyaránt.

– A Gödi Barokk Napok rendezvénysorozat keretében július 7-én, most vasárnap a Gemma énekegyüttes lép fel templomunkban, melynek egyik énekese közösségünk tagja Pásztor Julcsi, július 14-én vasárnap pedig Karosi, Baranyay és a Gödi Ensemble koncertje lesz itt a templomunkban. Mindkét koncert 18. 30-kor kezdődik. Részletek a szórólapokon és a plakátokon. Szeretettel várnak mindenkit!

– A lelki adoptálók 5. találkozója július 7 -én vasárnap lesz 9. 45-től a felsőgödi plébánián.

– Július 14 – 19-ig a szokásos nyelvi tábor lesz lengyel önkéntes fiatalok segítségével a felsőgödi plébánián. Délelőtt 9- 12 óráig az alsó tagozatos, délután 14 – 17 óráig a felső tagozatos gyerekeket és fiatalokat várjuk mindkét egyházközségből.  Alsógödön július 22 – 26-ig lesz majd a tábor.