2024. Évközi 13. vasárnap

HIRDETÉS 2024. június 30 – július 7.

VASÁRNAP( június 30. )
8. 30:  Gál család élő és + tagjaiért

10. 30: Pintér, Bajmóczy és Lengyel család élő és + tagjaiért

18. 00: Beteg Anna testvérünk gyógyulásáért

KEDD ( július 2. )
18. 00 (Szentmise) :+ Chiara di Vita, + Szabó Miklós és + Léman Jenő lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK ( július 4. )
18. 00 (Szentmise) :Élő és + szerettekért

SZOMBAT ( július 6. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+  Ilona és Elemér szülők lelki üdvéért

VASÁRNAP ( július 7) Évközi 14. vasárnap

10. 30: 30. házassági évforduló alkalmából a Mészáros családért

– Kedden a szentmise után szentségimádás tartunk, alatta gyónási lehetőség.

– Az erdélyi buszos zarándoklat költségének második részletét kérjük befizetni a sekrestyében.

– Jövő vasárnaptól visszaáll a két templom eredeti miserendje, tehát a 8.30-as és az esti 18 órás vasárnapi szentmise már a felsőgödi templomban lesz megtartva. Itt nálunk 10.30-kor lesz szentmise.

– A szombatonkénti szentségimádás marad még itt Alsógödön, 8 és 12 óra között, azért, hogy a felújítás kisebb munkálatai még befejeződhessenek a felsőgödi templomban. Imára, engesztelésre nagyon nagy szükség van, hívunk mindenkit szeretettel Alsó- és Felsőgödről egyaránt.

– Szeretnénk köszönetet mondani az alsógödi egyházközség híveinek, hogy a templom felújítás idejére befogadtak minket ide a Szent István templomba! Isten fizesse meg mindenkinek a segítségét, szolgálatát!

– Jövő szombaton elsőszombati rózsafüzért imádkozunk délután fél hattól itt a templomban.

– A Gödi Barokk Napok rendezvénysorozat keretében július 7-én vasárnap a Gemma énekegyüttes, július 14-én vasárnap pedig Karosi, Baranyay és a Gödi Ensemble koncertjére kerül sor templomunkban. Mindkét koncert 18. 30-kor kezdődik. Részletek a szórólapokon és a plakátokon. Szeretettel várnak mindenkit!

– A lelki adoptálók 5. találkozója július 7 -én vasárnap lesz 9. 45-től a felsőgödi plébánián.

– Július 6-án szombaton 10 órától egy új kezdeményezés indul Alsógödön, a térdeplő férfiak rózsafüzére, amit elsőszombatonként imádkoznak a békéért, a kiengesztelődésért. Várunk minden férfitestvért szeretettel!