2024. Évközi 12. vasárnap

HIRDETÉS 2024. június 23 – 30.

VASÁRNAP( június 23. )
8. 30:  Hívekért

10. 30: Telek család élő és + tagjaiért

18. 00: Zsezserán család élő és + tagjaiért

KEDD ( június 25. )
18. 00 (Szentmise) :Paróczi család élő és + tagjaiért

CSÜTÖRTÖK ( június 27. )
18. 00 (Szentmise) :Gyermekekért és unokáért

SZOMBAT ( június 29. ) Szent Péter és Pál apostolok főünnepe
18. 00 : Hívekért

VASÁRNAP ( június 30. ) Évközi 13. vasárnap
8. 30:  Hívekért

10. 30: Pintér, Lengyel és Bajmóczi család élő és + tagjaiért

18. 00: Szentmise

– Kedden a szentmise után szentségimádás tartunk, alatta gyónási lehetőség.

– Az erdélyi buszos zarándoklat költségének második részletét kérjük befizetni a sekrestyében. Részletes információkat jövő héten fogunk hirdetni a résztvevők számára.

– Június 29-e Szent Péter és Pál apostolok főünnepe lesz, emiatt a jövő szombat esti szentmise nem szokásos elő-esti szentmise lesz, hanem a főünnep szentmiséje, kérjük ezt vegyék figyelembe a vasárnapi szentmiséik tervezésekor!

– A Gödi Barokk Napok rendezvénysorozat keretében július 7-én vasárnap a Gemma énekegyüttes, július 14-én vasárnap pedig Karosi, Baranyay és a Gödi Ensemble koncertjére kerül sor templomunkban. Mindkét koncert 18. 30-kor kezdődik. Részletek a szórólapokon és a plakátokon. Szeretettel várnak mindenkit!