2023. Évközi 30. vasárnap

HIRDETÉS 2023. október 29 – november 5.

VASÁRNAP( október 29. )

10. 30: + Hozzátartozókért

KEDD ( október 31. )

17. 30 : Októberi rózsafüzér-imádság

18. 00 (Szentmise) : Nóra gyógyulásáért

SZERDA ( november 1. ) Mindenszentek főünnepe, parancsolt ünnep

!! 8. 30 : Hívekért

CSÜTÖRTÖK ( november 2. ) Halottak napja
!! 18. 30 (Szentmise) : Az Egyházközség + tagjaiért

SZOMBAT ( november 4. )

17. 30 : Elsőszombati rózsafüzér-imádság

18. 00 (Elő-esti szentmise) : Élő és + papokért és élő és + hozzátartozóikért

VASÁRNAP ( november 5. ) Évközi 31. vasárnap

– Kedden a szentmise után szentségimádás lesz, alatta gyónási lehetőség.

November 4 -én szombaton elsőszombati rózsafüzért imádkozunk templomunkban a szentmise előtt fél órával, hívjuk a kedves testvéreket a közös imára, engesztelésre hazánkért, egyházközségünkért, családjainkért.

– November 1-e Mindenszentek főünnepe, parancsolt ünnep!! Templomunkban reggel 8. 30-kor lesz az ünnepi szentmise, Felsőgödön pedig 18 órakor. Szentmise látogatási kötelezettségünknek ezen kívül még a kedd esti szentmisével is eleget tehetünk, mivel az már a főünnep elő-esti szentmiséje lesz.

– November 2-án Halottak napján Felsőgödön 17 órakor, Alsógödön pedig 18.30-kor lesz a szentmise.

– A megemlékező imádkozás halottainkért november 1-én, Mindenszentek ünnepén délután 3 órakor lesz az Új temető ravatalozójánál. Majd azt követően lesz a síremlékek megáldása, aki szeretné új vagy felújított síremlékét megáldatni, az még jelezheti ezt a sekrestyében.

Aki szeretné a keresztény újságok valamelyikét megrendelni vagy meglévő rendelését lemondani, jelezze ezt irodaidőben vagy a sekrestyében.

Jövő héten első péntek lesz, a sekrestyében lehet jelezni az elsőpénteki beteglátogatáshoz az új betegeket.

– November 5-én vasárnap a felsőgödi esti szentmisén lesz fiataljaink bérmálása. A szentmise a megszokottól eltérően 17 órakor kezdődik, Marton Zsolt püspök atya mutatja majd be a bérmálkozókért, illetve hálából az elmúlt 9 hónap adoptáltjaiért, a lelki adoptálókért és mindnyájuk családjáért. Mindenkit várnak szeretettel!