2023. Évközi 22. vasárnap

HIRDETÉS 2023. szeptember 3 – 10.

VASÁRNAP( szeptember 3. )

10. 30: + Szülőkért és testvérért

KEDD ( szeptember 5. )
18. 00 (Szentmise) :+ Borbála nagymamáért

CSÜTÖRTÖK ( szeptember 7. )
18. 00 (Szentmise) :+ Máriáért

SZOMBAT ( szeptember 9. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Pádár szülőkért és + gyermekeikért

VASÁRNAP ( szeptember 10. ) Évközi 23. vasárnap

10. 30: Hívekért valamint Nagy Mihályért és családjáért

– Kedden a szentmise után szentségimádást tartunk, alatta gyóntatás.

– Szeptember 3-tól újra indul a vasárnapi szentmiséinken a gyermekek misehittanja, várnak minden kisgyermeket szeretettel!

Az idén ünnepli papságának 25. évfordulóját Marton Zsolt püspök atya. A hálaadó szentmisét szeptember 9-én tartja Vácon a Barátok templomában 11 órától, melyre szeretettel várja a gödi híveket is.

– Szeptember 10-én vasárnap délután 4 órakor a közösségi házban 3 gödi fiatal beszámolóját hallhatjuk, akik részt vettek a lisszaboni Ifjúsági Világtalálkozón. Szeretettel hívjuk a Testvéreket!

Szeptember 13-tól Szentlélek szeminárium indul Dunakeszin, melyre szeretettel hívnak minden érdeklődőt. Részletek az alagiplebania.hu weboldalon és a hirdetőtáblán.