2023. Évközi 14. vasárnap

HIRDETÉS 2023. július 9 – 16.

VASÁRNAP( július 9. )

10. 30: Élő Attiláért

KEDD ( július 11. )
18. 00 (Szentmise) : Hálából

CSÜTÖRTÖK ( július 13. )
18. 00 (Szentmise) :+ Szülőkért

SZOMBAT ( július 15. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Szülők, nagyszülők és testvér lelki üdvéért

VASÁRNAP ( július 16. ) Évközi 15. vasárnap

Kedden a szentmise után szentségimádást tartunk, alatta gyóntatás.

– Kedden este 6 órától zenés dicsőítés lesz a felsőgödi templomban, lehetőség lesz személyes imát is kérni, szeretettel várják a testvéreket!

– Vasárnap este 18 órától a Gödi Barokk Napok koncertje lesz templomunkban, melyen az Osztrák-Magyar Haydn Zenekar Egyesület lép fel. Mindenkit várunk szeretettel!

– Július 17-től 21-ig Alsógödön, 24-től 28-ig Felsőgödön lesz a plébániai nyelvi tábor lengyel fiatalok vezetésével. Délelőttönként 9 – 12 óráig az alsós gyerekeket, délután 2 órától a fiatalokat várjuk szeretettel.

– 2023. augusztus 21 – 25. egyházközségi zarándoklatot szervezünk Mariazellbe. Részletek a hirdető táblán és hátsó bejáratnál elhelyezett szórólapokon olvashatók. Jelentkezési határidő augusztus 6. A Szalvatoriánusok gyalogos zarándoklatairól a részletes információk a plakátokon és www.salvator.hu honlapon olvashatók.