2023. Advent 3. vasárnapja

HIRDETÉS 2023. december 17 – 24.

Advent 3. vasárnap

VASÁRNAP( december 17. )

10. 30: + Gergely Zoltán és Szedretics Magdolna lelki üdvéért

KEDD ( december 19. )
6. 00 (Szentmise) :+ Családtagokért

CSÜTÖRTÖK ( december 21. )
6. 00 (Szentmise) :+ Nagyszülőkért

SZOMBAT ( december 23. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Noémi édesanyáért

VASÁRNAP ( december 24. ) Advent 4. vasárnap

10. 30: + Béla testvérért

15.00: Pásztorjáték

24.00: Éjféli szentmise / Az Egyházközség minden tagjáért

HÉTFŐ ( december 25. ) Urunk születésének főünnepe, parancsolt ünnep!

Adventi időben a hétköznapi szentmiséink reggel 6 órakor kezdődnek!

– December 20-án szerdán este 18 órától ünnepre hangoló adventi imaóra lesz a Szent Imre kórus részvételével a felsőgödi templomban. Közben gyóntatás lesz, még egy utolsó lehetőség karácsony előtt, hogy elvégezzük a szentgyónásunkat és tiszta lélekkel ünnepelhessünk.

Alsógödön 23-án szombaton az esti szentmise előtt lesz még egy gyóntatás. Éljünk a lehetőséggel !

December 24-én délután 3 órától pásztorjáték lesz gyermekeink előadásában templomunkban, melyre szeretettel hívunk mindenkit!

December 31-én 23.30-tól vezetett szentségimádást tartunk a felsőgödi templomban. Mindkét egyházközségből várjuk azokat, akik a szentségi Jézus előtt szeretnének átlépni az új esztendőbe.

– Kisgyermekek számára készült karácsonyi verses mesekönyv vásárolható a sekrestyében Guba bárány kalandjai címmel, valamint egy felnőttek számára összeállított interjúkönyv is rendelhető, amelyben többek között Kocsis Fülöp érsek-metropolitával, Bíró László püspökkel, Barsi Balázs ferences szerzetessel, Böcskei László nagyváradi püspökkel beszélget Haramza Kristóf Felsőgödön élő újságíró.