2023. Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya Magyarország főpátrónája

HIRDETÉS 2023. október 8 – 15.

Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya Magyarország főpátrónája – főünnep

VASÁRNAP( október 8. )

KEDD ( október 10. )

18. 00 (Szentmise) : Marinka barátnőért

CSÜTÖRTÖK ( október 12. )

18. 00 (Szentmise) : + Irénke lelki üdvéért

SZOMBAT ( október 14. )

18. 00 (Elő-esti szentmise) : + Etelka édesanyáért

VASÁRNAP ( október 15. ) Évközi 28. vasárnap

10. 30: + Nagyszülőkért

– Kedden a szentmise után szentségimádás lesz, alatta gyónási lehetőség.

Október a rózsafüzér hónapja. Templomunkban az esti szentmisék előtt fél órával elimádkozzuk a rózsafüzért. Hívjuk a kedves testvéreket imádkozzunk együtt családjainkért, egyházközségünkért, hazánkért!

.- Jövő vasárnap a Missziók számára lesz a perselygyűjtés.

A Gödön élő hajléktalanok számára gyűjt az Alsógödi Karitász csoport takarókat, párnákat és ágynemű huzatokat. Kérjük a kedves testvéreket, hogy aki teheti segítsen!

Családfa-gyógyító szentmise lesz október 28-án szombaton 18 órától a felsőgödi templomban. Részletek a hirdetőtáblán és a hírlevélben A szentmisét Bocsa József atya mutatja majd be, a mise végén kb. fél óra szentségimádás is lesz dicsőítéssel és csenddel.

Emmausz kurzus indul a felsőgödi plébánián október 20 – 22 – ig és november 3 – 5- ig. Az Emmausz kurzus megismerkedés Isten szavával – Isten Igéjével –, hogy életet adjon számunkra az olvasása, hallgatása, követése, életre váltása által. Jelentkezési határidő október 15.