2022. Urunk születése, Karácsony

HIRDETÉS 2022. december 25 – január 1.

Urunk születése, Karácsony

VASÁRNAP( december 25. )

HÉTFŐ ( december 26. ) Szent István első vértanú

KEDD ( december 27. )
18. 00 (Szentmise) :+ Mária, + János, + Jenő testvérekért

CSÜTÖRTÖK ( december 29. )
18. 00 (Szentmise) :Hálából Györgyért

SZOMBAT ( december 31. )
!!17. 00 (Elő-esti szentmise) :Hálaadás

VASÁRNAP ( Január 1. ) Szűz Mária, Isten anyja főünnep

– Az Élő kenyér misekalauz január-februári száma megérkezett, átvehető a sekrestyében.

– December 27-én Szent János napi boráldást végzünk a szentmisénkben. Várjuk a kedves testvéreket szeretettel, aki szeretne bort megáldatni hozza magával erre az alkalomra!

– A Lelki adoptálók hálaadó szentmiséje december 30-án lesz Felsőgödön 18 órától az elmúlt 9 hónapért, a 9. találkozó pedig a szentmise után lesz a plébánián.

– A jövő héten kedden és csütörtökön nem lesz irodai szolgálat!

– Idén Szent család ünnepét december 30-án tartja egyházunk, a családáldás ezen a napon Felsőgödön lesz az esti szentmisében, nálunk a január 1-i vasárnapi szentmise keretében lesz majd! Várjuk a családokat szeretettel!