2022. Krisztus Szent Teste és Vére, Úrnapja

HIRDETÉS 2022. június 19 – 26.

Krisztus Szent Teste és Vére, Úrnapja

VASÁRNAP( június 19. )

10. 30: Gyermekekért és családtagokért

KEDD ( június 21. )
18. 00 (Szentmise) :1 éve elhunyt édesanyáért, nagymamáért

CSÜTÖRTÖK ( június 23. )
18. 00 (Szentmise) :+ Ágnes édesanya lelki üdvéért

SZOMBAT ( június 25. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :Élő családtagokért

VASÁRNAP ( június 26. ) Évközi 13. vasárnap

– Kedden a szentmise után szentségimádás, alatta gyóntatás.

-Az Észak-Duna Menti Nagyboldogasszony Közösség szeretettel várja a 12 év feletti fiatalokat jubileumi nyári táborába, július 4-től 9-ig Nagymarosra. A tábor témája : A szentségek. Jelentkezni június 19.-ig lehet. Bővebb információk a mente.hu honlapon, illetve az Észak-Duna facebook oldalán olvashatók

A korábban meghirdetett, augusztus 22.és 26. közötti lengyelországi zarándoklatra 35.000 Ft előleg befizetésével a sekrestyében lehet jelentkezni, ugyanott kapható tájékoztató is.

Váci Egyházmegyei Családtalálkozó lesz Veresegyházán július 2-án szombaton, előadásokkal, tanuságtételekkel, gyermekprogramokkal, püspöki szentmisével. Részletek a plakáton és a csaladtalalkozo.hu weboldalon.

– A gyermekek vasárnapi ovis hittan foglalkozása “nyári szünetel”, visszavárunk mindenkit szeptemberben!

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!