2022. Évközi 31. vasárnap

HIRDETÉS 2022. október 30 – november 6.

VASÁRNAP( október 30. )

10. 30: + Szülőkért és 3 Máriáért

KEDD ( november 1. ) Mindenszentek főünnepe, parancsolt ünnep
18. 00 (Szentmise) :Hívekért

SZERDA ( november 2. ) Halottak napja

! 19. 00: Egyházközségünk + tagjaiért

CSÜTÖRTÖK ( november 3. )
18. 00 (Szentmise) :+ Michélé, +Ermina, + Assuntá, + Anna, + Giovánná, + Antoniéttá

SZOMBAT ( november 5. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Pató nagyszülőkért és + fiaikért

VASÁRNAP ( november 6. ) Évközi 32. vasárnap

Kedden az esti szentmise utáni szentségimádás ezen a héten elmarad!

– November 1-e Mindenszentek főünnepe parancsolt ünnep, templomunkban ezen a napon 18 órakor, Felsőgödön reggel 8. 30-kor lesz a szentmise, másnap Halottak napján templomunkban 19 órakor, Felsőgödön pedig 18 órakor lesz majd a szentmise. A temetői áhítat november 1-én 15 órakor kezdődik az Új temetőben, aki szeretné új vagy felújított síremlékét megáldatni, kérjük jelezze ezt a sekrestyében.

– Székely János püspök atya és több katolikus közösség felhívására, minden vasárnap a szentmise után a templom előtti téren rózsafüzért imádkozunk. Szeretettel várunk mindenkit, aki szeretne a békéért, Magyarországért, Gödért imádkozni.

– A Lelki adoptálók 7. találkozója november 6-án lesz a felsőgödi plébánián a reggeli szentmise után 9.30-tól.

-A felsőgödi templom Szent Imre Kamarakórusa idén ünnepli fennállásának  25. évfordulóját. Ebből az alkalomból a kórus november 6-án vasárnap az  esti, 18 órai szentmisében ad hálát az elmúlt 25 év kegyelmeiért, majd a  mise után hangversenyre kerül sor. Részletek a hirdetőtáblán,  szeretettel várunk mindenkit!

-Kárpátaljai testvérvárosunknak segítségre van szüksége a téli tüzifa megvásárlásához, kérjük a kedves testvéreket lehetőségeikhez mérten támogassák adományaikkal az ott élőket. Az adományokat november 20-ig gyűjtjük, amikor Miklós atya a tervek szerint Gödre érkezik. Felajánlásaikat előre is köszönjük!

-Az alsógödi Karitász csoport szeretettel várja mindazokat akik szívesen csatlakoznának alakuló katasztrófacsoportjukba november 8-án 17 órakor a az alsógödi plébánián.

– Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!