2022. Évközi 28. vasárnap

HIRDETÉS 2022. október 9 – 16.

VASÁRNAP( október 9. )

KEDD ( október 11. )
18. 00 (Szentmise) :Nádasdy és Bartus család + tagjaiért

CSÜTÖRTÖK ( október 13. )
18. 00 (Szentmise) :Juditért

SZOMBAT ( október 15. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Mártáért

VASÁRNAP ( október 16. ) Évközi 29. vasárnap

10. 30: Élő és + rokonokért

Kedden az esti szentmise után szentségimádás tartunk, a gyóntatás most kivételesen elmarad!

Október hónapban az esti szentmisék előtt fél hattól rózsafüzért imádkozunk a Szűzanya tiszteletére. Hívjuk a kedves testvéreket imádkozzunk együtt a békéért, hazánkért, városunkért, egyházközségünkért, családjainkért!

– Október hónapban szeretnénk ismét segítséget vinni a kárpátaljai testvérvárosunkban élőknek és az ott élő menekülteknek, ezért kérjük a kedves testvéreket hogy lehetőségeikhez mérten segítsék ennek megvalósulását tartós élelmiszerrel vagy pénzadománnyal. Adományaikat előre is nagyon köszönjük!

Székely János püspök atya és több katolikus közösség felhívására, minden vasárnap esti 6-os mise után a felsőgödi templom előtti téren rózsafüzért imádkozunk december 4-ig. Szeretettel várunk mindenkit, aki szeretne a békéért, Magyarországért, Gödért imádkozni.

Jövő évi naptárak kaphatók a sekrestyében és irodaidőben a plébánián.

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!