2022. Évközi 19. vasárnap

HIRDETÉS 2022. augusztus 7 – 14.

VASÁRNAP( augusztus 7. )

10. 30: + Telek Istvánért és élő családtagokért

KEDD ( augusztus 9. )
Nem lesz szentmise!!

CSÜTÖRTÖK ( augusztus 11. )
Nem lesz szentmise!!

SZOMBAT ( augusztus 13. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :Pásztor család élő és + tagjaiért

VASÁRNAP ( augusztus 14. ) Évközi 20. vasárnap

Kedden és csütörtökön nem lesz szentmise és irodai szolgálat!

– Az augusztus 22-e és 26-a közötti lengyelországi zarándoklatra lehet befizetni a második részletet a sekrestyében.

Augusztus 15-én, hétfőn lesz Szűz Mária Mennybevételének főünnepe, más néven Nagyboldogasszony főünnepe. Ez parancsolt ünnep, vagyis aznapra szentmise-látogatási kötelezettségünk van. A főünnep napján templomunkban este 6-kor, Felsőgödön pedig este 7-kor lesz szentmise, emellett Felsőgödön a jövő vasárnap esti szentmise már a főünnep elő-esti szentmiséje lesz. Ez egyúttal azt is jelenti, hogy jövő héten a vasárnap esti, felsőgödi szentmisén való részvétel nem érvényes vasárnapi miselátogatásnak. Kérjük, hogy a hétvégi és a főünnepi szentmiséken történő részvételét mindenki ennek figyelembevételével tervezze!

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!