2021. Urunk megkeresztelkedése

HIRDETÉS 2021. január 10 – 17.

Urunk megkeresztelkedése

VASÁRNAP( január 10. )

10. 30:  + Ernő édesapáért

KEDD ( január 12. )
18. 00 (Szentmise) : + Balázs Katalin lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK ( január 14. )
18. 00 (Szentmise) : + Erzsébetért és szülőkért

SZOMBAT ( január 16. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) : + Bátorfi Józsefért

VASÁRNAP ( január 17. ) Évközi 2. vasárnap

10. 30:  + Erzsébet és István szülőkért és nagyszülőkért

– Keddenként az esti szentmise után szentségimádást tartunk.

– Gyónási lehetőség templomunkban a szentmisék előtt és a keddi szentségimádás alatt van.

Várjuk azoknak a felnőtt testvéreknek a jelentkezését, akik szívesen segítenének templomunk takarításában. Ebben az évben négy olyan hónap is van, amikor eggyel több hétvége van, mint amennyi csapat takarítja a templomot. Erre a négy alkalomra keresünk segítőket január, május, július és október hónapok utolsó hétvégéjére. 3-4 főnek kb. 1-1,5 órányi idejét veszi igénybe a feladat. Jelentkezni a sekrestyében lehet.

– Akik a járványhelyzet miatt nem tudnak részt venni a szentmiséken azok számára a szombati és vasárnapi szentmisék élőben követhetőek a gödi plébánia youtube csatornáján, amit az egyházközség honlapjáról is el lehet már érni. Kérjük a testvéreket jelezzék ezt az érintettek felé.

– Az Élő kenyér című misekalauz január – februári száma megérkezett, átvehető a sekrestyében.

-A Hírlevél a szentmisék rendjével a bejáratnál lévő polcról elvihető.

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat!

– Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!