2021. Nagyböjt 5. vasárnapja

HIRDETÉS 2021. március 21 – 28.

Nagyböjt 5. vasárnap

VASÁRNAP(  március 21. )

KEDD ( március 23. )
18. 00 (Szentmise) :A lengyel és magyar népért, a lengyel és magyar emberek barátságáért és az itt élő lengyel családokért, közösségért

CSÜTÖRTÖK ( március 25. ) Urunk bemutatása, Gyümölcsoltó Boldogasszony
18. 00 (Szentmise) : Jószándékra

SZOMBAT ( március 27. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) : Jószándékra

VASÁRNAP ( március 28. ) Virágvasárnap

10. 30: Hálából Melindáért

– A szentmisék a jövő héten továbbra is online formában követhetőek a plébánia youtube csatornáján.

Temetés és betegellátás ügyben az alábbi elérhetőségeken lehet jelentkezni: god@vaciegyhazmegye.hu, 30/7371907

– A szombat esti és a vasárnapi szentmisék után lehetőség lesz szentáldozáshoz járulni. Szombaton este kb. ¾ 7 – ¼ 8-ig, vasárnap kb. ¼ 12 – ¾ 12 -ig lesz áldoztatás a templomban. A templom két kert felőli bejárata lesz nyitva, az áldozáshoz bejönni a hátsó oldalajtón lehet, ott rendelkezésre áll a kézfertőtlenítő, kérjük használják amikor belépnek a templomba! Az áldozás után az első oldalajtón távozzunk! A kertben és a templom előtt kerüljük a csoportos beszélgetést, tartsuk be a hatósági előírásokat!

Jövő vasárnap a szentmisében barkaszentelés lesz, a megszentelt barkaágakat a szentmise végén az udvaron elhelyezzük, onnan elvihetőek az áldozás ideje alatt. Aki szeretne saját barkaágat vagy csokrot szenteltetni, elhozhatja azt a szombati szentmise utáni áldoztatás ideje alatt.

Nagyon köszönjük a támogatást mindazoknak, akik hozzájárultak adományaikkal a nagyböjti élelmiszergyűjtéshez!

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat!

– Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!