2021. Krisztus Szent Teste és Vére, Úrnapja

HIRDETÉS 2021. június 6 – 13.

Krisztus Szent Teste és Vére, Úrnapja

VASÁRNAP( június 6. )

10. 30: Élő és + családtagokért

KEDD ( június 8. )
18. 00 (Szentmise) :

CSÜTÖRTÖK ( június 10. )
18. 00 (Szentmise) :+ Éva nagymamáért

SZOMBAT ( június 12. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :Bátorfi és Martin család + tagjaiért

VASÁRNAP ( június 13. ) Évközi 11. vasárnap

A szentmiséink továbbra is követhetőek a plébánia youtube csatornáján.

Kedden a szentmise után szentségimádás lesz, alatta gyóntatás.

A Túrakör következő kirándulása június 12-én szombaton lesz a Somoskői vár környékén. A túra kb. 16 km, utazás autókkal, találkozás 8 órakor a felsőgödi Autópihenőben. (Túraútvonal: Somoskői vár – Salgó vára – Boszorkány-kő – Zagyva-forrásvidék – Medves-fennsík – Somoskő)

– Június 11-én pénteken a felsőgödi templom búcsúünnepe lesz, az ünnepi szentmisét Ország Tibor atya mutatja be este 18 órától, aki idén ünnepli papszentelésének 40. évfordulóját. Mindenkit szeretettel várunk!

Vasárnap a déli óráktól családi nap lesz a búcsúhoz kapcsolódva a felsőgödi plébánián, melyre szintén mindenkit szeretettel várunk !

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!