2021.Évközi 5. vasárnap

HIRDETÉS 2021. február 7 – 14.

VASÁRNAP( február 7. )

10. 30: Élő és + rokonokért

KEDD ( február 9. )
Nem lesz szentmise!!

CSÜTÖRTÖK ( február 11.)
18. 00 (Szentmise) :+ Vörös Margit lelki üdvéért

SZOMBAT ( február 13. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :Csombok és Szabó család + tagjaiért

VASÁRNAP ( február 14. ) Évközi 6. vasárnap

10. 30: Jószándékra

– Február 11-én van a Betegek Világnapja. A járványhelyzet miatt az idén a betegek kenetének közösségi kiszolgáltatását nem végezzük el. sérjük imáinkkal beteg és szenvedő embertársainkat.

– Február 13-án szombaton reggel 9 órakor a felsőgödi templomban, Marton Zsolt a Váci Egyházmegye püspöke, az MKPK Családügyi Bizottságának elnöke mutat be szentmisét a házasság hete alkalmából „Házaspároknak a házaspárokért”, koncelebrál Miklusiak Krzysztof SDS atya. A felsőgödi plébánia honlapján várjuk a regisztráló házaspárokat, akiknek külön helyet biztosítunk és kis ajándékkal kedveskedünk. Kérjük a házaspárokat, jelezzék azt is, ha ebben az évben valamilyen kerek évfordulót ünnepelnek!  Az erre a napra korábban meghirdetett előadás dr. Papp Miklóssal a járvány miatt őszre kerül.

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat!

– Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!