2021. Évközi 31.vasárnap

HIRDETÉS 2021. október 31 – november 7.

VASÁRNAP( október 31. )

HÉTFŐ( november 1. )Mindenszentek főünnepe, Parancsolt ünnep!

10. 30: + Hozzátartozókért

KEDD ( november 2. )Halottak napja
18. 00 (Szentmise) :Az Egyházközség + tagjaiért

CSÜTÖRTÖK (  november 4. )
18. 00 (Szentmise) :+ Orbán Györgyért és + szülőkért

SZOMBAT ( november 6. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :Molnár és Gulyás család élő és + tagjaiért

VASÁRNAP ( november 7. ) Évközi 32. vasárnap

10. 30: + Telek szülőkért és + gyermekeikért

Október 31-én délután 15 órától a felsőgödi közösségi házban gyerekek és fiatalok számára szervezünk találkozót azokkal a lengyel fiatalokkal, akik a nyári nyelvi tábort vezették plébániáinkon. Szeretettel hívunk várunk mindenkit!

Ovishittant tartanak fiatalok minden vasárnap a fél 11-es szentmise tanító része alatt a plébánián. Szeretettel várjuk a gyerekeket 3-7 éves korig.

A Túrakör következő kirándulása november 6-án szombaton lesz a Börzsönyben. (Szent Orbán fogadó – Nagy-Koppány – Gömbölyű-kő – Bizmet-rét – Kecske-háti-völgy -Szent Orbán fogadó) A túra kb. 14 km. Utazás autókkal, találkozás 8.30-kor a felsőgödi Autópihenőben.

November 1-én hétfőn Mindenszentek ünnepe lesz, parancsolt ünnep! Templomunkban 10.30-kor lesz szentmise, Felsőgödön pedig 8.30-kor. Ezen a napon 15 órától temetői áhitat lesz az Új temetőben. Aki szeretné új vagy felújított síremlékét megáldatni, kérjük jelezze ezt a sekrestyében.

Mindenszentek ünnepéhez és Halottak napjához kapcsolódóan teljes búcsú nyerhető elhunytjaink számára november 1-től 8 napon át, szentgyónás, szentáldozás, temetőlátogatás és a pápa szándékára való imádkozás után. Részletes ismertető a búcsúkról a bejáratnál.

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!