2021. Évközi 24. vasárnap

HIRDETÉS 2021. szeptember 12 – 19.

VASÁRNAP( szeptember 12. )

Nem lesz szentmise!

KEDD ( szeptember 14. )
18. 00 (Szentmise) :Édesapa halálának 3. évfordulójára és 80. születésnapjára

CSÜTÖRTÖK ( szeptember 16. )
18. 00 (Szentmise) :+ Edit testvérért és élő családjáért

SZOMBAT ( szeptember 18. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :Hívekért

VASÁRNAP ( szeptember 19. ) Évközi 25. vasárnap

10. 30: + Torda Imréné Etelke lelki üdvéért

– Kedden a szentmise után szentségimádás lesz, alatta gyóntatás.

– Szeptember 12-én vasárnap Felsőgödön a fél 9-es és Alsógödön a fél 11-es szentmise elmarad az Eucharisztikus Kongresszust záró szentmise miatt. Ezen a napon Felsőgödön 18 órakor lesz majd szentmise. Kérünk mindenkit aki a Kongresszus záró szentmiséjére regisztrált, hogy időben induljon el a szentmise helyszínére.

– Szeptember 3-tól elindult a baba-mama klub a felsőgödi plébánián. Az alkalmak péntekenként 10-12 óra között lesznek. Szeretettel várnak minden édesanyát és gyermekét Alsó- és Felsőgödről egyaránt. Érdeklődni Szamosfalvi Zsuzsánál lehet.

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!