2021. Évközi 2. vasárnap

HIRDETÉS 2021. január 17 – 24.

VASÁRNAP( január 17. )

10. 30:  + Erzsébet és István szülőkért és nagyszülőkért

KEDD ( január 19. )
18. 00 (Szentmise) :+ Lipniczki Gyuláért

CSÜTÖRTÖK ( január 21. )
18. 00 (Szentmise) : + Steiner István lelki üdvéért

SZOMBAT ( január 23. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) : + Szülőkért és élő családtagokért

VASÁRNAP ( január 24. ) Évközi 3. vasárnap

– Keddenként az esti szentmise után szentségimádást tartunk.

– Gyónási lehetőség templomunkban a szentmisék előtt és a keddi szentségimádás alatt van.

Várjuk azoknak a felnőtt testvéreknek a jelentkezését, akik szívesen segítenének templomunk takarításában. Ebben az évben négy olyan hónap is van, amikor eggyel több hétvége van, mint amennyi csapat takarítja a templomot. Ezekre az alkalmakra keresünk segítőket. Május, július és október hónapok utolsó hétvégéje még segítőkre vár. Jelentkezni a sekrestyében lehet.

– Akik házszentelést szeretnének kérni jelezzék ezt a sekrestyében.

-A Hírlevél a szentmisék rendjével a bejáratnál lévő polcról elvihető.

Január 17-én kezdődik az ökumenikus imahét. Az idei évben a szokásos igehirdetési alkalmak elmaradnak templomainkban a járványhelyzet miatt. Buzdítjuk a kedves testvéreket, hogy otthonaikban egyénileg imádkozzanak a keresztények egységéért.

-Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek, hogy február 13-án szombaton 17.00 órától dr. Papp Miklós görögkatolikus morálteológus tart házaspároknak előadást a felsőgödi templomban a Házasság Hete alkalmából. Az előadás dátuma a járványhelyzet függvényében még változhat. A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A programot a Bozóky Gyula Alapítvány szervezi, adományokat az alapítvány céljaira köszönettel elfogadunk. Regisztrálni a felsőgödi plébánia honlapján lehet.

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat!

– Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!