2021. Évközi 15. vasárnap

HIRDETÉS 2021. július 11 – 18.

VASÁRNAP( július 11. )

KEDD ( július 13. )
18. 00 (Szentmise) :Hálából házassági évfordulóra

CSÜTÖRTÖK ( július 15.)
18. 00 (Szentmise) :+ Gácsi Sándorné Csabai Julianna édesanya lelki üdvéért

SZOMBAT ( július 17. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) : + Francsiszka és Auguszta nagyszülőkért

VASÁRNAP ( július 18. ) Évközi 16. vasárnap

10. 30: + Baracskai Ferenc lelki üdvéért

Kedden a szentmise után szentségimádás, alatta gyóntatás.

Jövő héten hétfőtől péntekig lesz a gyermekek és fiatalok számára meghirdetett nyelvi tábor, melyet lengyel önkéntes fiatalok vezetnek majd gödi hitoktatók segítségével. Közös foglalkozások sportos és kézműves programok keretében lehet gyakorolni az angol nyelvet. Délelőtt 9-12 óráig az 1-4. osztályos gyerekeket, 14-17 óráig az 5.-től középiskolás korú fiatalokig várjuk a résztvevőket, azokat is akik korábban nem regisztráltak. A táborhoz szárazsütemény és gyümölcsadományokat szívesen fogadunk.

– Gödi Barokk Napok sorozatban az idei évben is kiemelkedő koncertek lesznek templomunkban július 18-án, 23-án és augusztus 29-én. Elsőként jövő vasárnap 18 órától az Osztrák Magyar Haydn Zenekar magyar zenészeinek hangversenye lesz. Ez a koncert belépőjeggyel látogatható. További információ a koncertekről a szórólapokon és a plakátokon olvasható. Mindenkit szeretettel várunk!

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!