2020. Évközi 32. vasárnap

HIRDETÉS 2020. november 8 – 15.

VASÁRNAP( november 8. )

10. 30: + Telek szülőkért és + gyermekeikért,

valamint a Mikesy család élő és + tagjaiért

KEDD ( november 10. )
18. 00 (Szentmise) : + Családtagokért és rokonokért

CSÜTÖRTÖK ( november 12. )
18. 00 (Szentmise) : + Csongor édesapáért és Irén édesanyáért

SZOMBAT ( november 14. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) : Várady család élő és + tagjaiért

VASÁRNAP ( november 15. ) Évközi 32. vasárnap

10. 30:  Papp és az Emődy család + tagjaiért

– Kedden a szentmise után szentségimádás, a szentségimádás alatt gyóntatás.

– 2021-re is meg lehet rendelni a gyermekeknek szóló Élő Kenyér misekalauzt. Ez egy színes folyóirat 5-12 éves gyerekeknek, amely tartalmazza minden vasárnapra a mise, az olvasmány, a szentlecke és az evangélium szövegeit. Rövid magyarázatok, feladatok is segítik a megértést. A gyerekek így követni tudják, amit hallanak. Az előfizetés egy évre, változatlanul 4800 Ft – (Tehát egy szám 400 Ft). Aki kéri az újságot, az november 29-ig jelezze ezt a sekrestyében. Fizetni a jelentkezéssel együtt kell.

– Márton-napi lámpás felvonulást szervezünk kisgyerekes családoknak november 14-én szombaton, találkozó a Kereszt utcánál este ¾ 6-kor. Énekelve vonulunk saját készítésű lámpásokkal a templomba, ahol a mise végén Szent Mártonra emlékezünk. Ez alatt a manók kincseket rejtenek el a templomkertben, amiket a megtalálás után a járvány miatt most otthon fogyasztunk el. Akinek kérdése van, keresse Fornay Veront (06/20 254-94-85).

-Aki szeretne feliratkozni a gödi plébániai levelezőlistára, a kijáratnál álló testvéreknél megteheti.

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat!

– Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!