2020. Évközi 30. vasárnap

HIRDETÉS 2020 október 25 – november 1.

VASÁRNAP( október 25. )

10. 30: + Kök Árpádné Irénért, valamint a bérmálkozókért

KEDD (  október 27. )
18. 00 (Szentmise) :+ Bosnyákovics Istvánné Horváth Éva lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK ( október 29. )
18. 00 (Szentmise) :Élő gyermekért

SZOMBAT ( október 31. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Családtagokért és hozzátartozókért

VASÁRNAP ( november 1. ) Mindenszentek főünnepe

10. 30: + Máriáért

– Kedden a szentmise után szentségimádás, a szentségimádás alatt gyóntatás.

Október hónapban az esti szentmisék előtt rózsafüzért imádkozunk. Szeretettel hívjuk a testvéreket a közös imára.

Halottainkért a temetői áhítat november 1-én vasárnap 15 órakor lesz az Új temetőben.

November 2-án hétfőn halottak napján Felsőgödön 8.30-kor Alsógödön 18 órakor lesz szentmise.

Hét alkalomból álló házas kurzus indul november elején az alsógödi plébánián, melyre szeretettel várjuk az érdeklődő házaspárokat. Részletek a hirdetőtáblán kihelyezett plakáton olvashatók.

-Aki szeretne feliratkozni a gödi plébániai levelezőlistára, a kijáratnál álló testvéreknél megteheti.

Szeretettel köszöntjük mindazokat ,akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat!

– Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!