2020. Évközi 28. vasárnap

HIRDETÉS 2020. október 11 – 18.

VASÁRNAP( október 11. )

10. 30: + Szülőkért és 3 Máriáért

KEDD ( október 13. )
18. 00 (Szentmise) :+ Irén halálának 1. évfordulójára

CSÜTÖRTÖK ( október 15. )
18. 00 (Szentmise) :Nádasdy és Bartus család + tagjaiért

SZOMBAT ( október 17. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Szőke Pálért és + Major Jánosért

VASÁRNAP ( október 18. ) Évközi 29. vasárnap

10. 30: + Margitért és + Máriáért

– Kedden a szentmise után szentségimádás, a szentségimádás alatt gyóntatás.

Október hónapban az esti szentmisék előtt rózsafüzért imádkozunk. Szeretettel hívjuk a testvéreket a közös imára.

Aki új vagy felújított síremléket szeretne beszenteltetni, kérjük jelezze ezt a sekrestyében.

Október 16án pénteken 19 órakor az alsógödi plébánián megbeszélés lesz a bérmálkozásra készülők számára.

– Október 17-én szombaton 18 órakor a Sződligeti templomban a Tabulatúra régizene együttes koncertje lesz, melyre szeretettel várnak mindenkit.

– Október 18-án vasárnap 9.30-tól este 8 óráig jótékonysági festmény kiállítás és vásár lesz a felsőgödi közösségi házban Varga Éva festőművész testvérünk alkotásaiból. A bevételből egyrészt a felsőgödi templomtorony felújítását, másrészt a Búzaszem Iskola tornatermének építését szeretné támogatni. Szeretettel hívjuk a kedves híveket erre a kiállításra!

Jövő évi naptárak és kalendáriumok megérkeztek, a sekrestyében megvásárolhatóak.

Szeretettel köszöntjük mindazokat ,akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat!

– Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!