2020. Évközi 27. vasárnap

HIRDETÉS 2020. október 4 – 11..

VASÁRNAP( október 4. )

10. 30: Kovács család élő és + tagjaiért

KEDD ( október 6. )
18. 00 (Szentmise) :Hálából, valamint + keresztmamáért

CSÜTÖRTÖK ( október 8.)
18. 00 (Szentmise) :Pió atya közbenjárásáért és

a Varga család élő és + tagjaiért

SZOMBAT ( október 10.)
18. 00 (Elő-esti szentmise) : +Rokonokért és +Jótevőkért

VASÁRNAP ( október 11. ) Évközi 28. vasárnap

10. 30: + Szülőkért és 3 Máriáért

– Kedden a szentmise után szentségimádás, a szentségimádás alatt gyóntatás.

Október hónapban az esti szentmisék előtt rózsafüzért imádkozunk. Szeretettel hívjuk a testvéreket a közös imára.

Aki új vagy felújított síremléket szeretne beszenteltetni, kérjük jelezze ezt a sekrestyében.

Október 9-én pénteken 16. 30 – kor a felsőgödi plébánián megbeszélés lesz a bérmálkozásra készülők számára.

– Október 17-én szombaton 18 órakor a Sződligeti templomban a Tabulatúra régizene együttes koncertje lesz, melyre szeretettel várnak mindenkit.

– Október 18-án vasárnap 9.30-tól este 8 óráig jótékonysági festmény kiállítás és vásár lesz a felsőgödi közösségi házban Varga Éva festőművész testvérünk alkotásaiból. A bevételből egyrészt a felsőgödi templomtorony felújítását, másrészt a Búzaszem Iskola tornatermének építését szeretné támogatni. Szeretettel hívjuk a kedves híveket erre a kiállításra!

Jövő évi naptárak és kalendáriumok megérkeztek, a sekrestyében megvásárolhatóak.

Minden imát és adományt köszönünk! Isten fizesse meg!