2020. Advent 2. vasárnapja

HIRDETÉS 2020. december 6 – 13.

Advent 2. vasárnap

VASÁRNAP( december 6. )

10. 30:  + Szülőkért és testvérekért

KEDD ( december 8. ) Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Fogantatása
18. 00 (Szentmise) : + Testvérekért

CSÜTÖRTÖK ( december 10. )
18. 00 (Szentmise) : Élő és + hozzátartozókért

SZOMBAT ( december 12. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) : + Szőke Vince lelki üdvéért

VASÁRNAP ( december 13.) Advent 3. vasárnap

10. 30: + Telek Antalért és élő családtagokért

– Az adventi lelkigyakorlat az idei évben a járványhelyzet miatt elmarad, a karácsonyi gyónást a szentmisék előtt lehet elvégezni.

– A jövő évi miseszándékokat lehet jelezni a plébánián.

-Akik a járványhelyzet miatt nem tudnak részt venni a szentmiséken azok számára a szombati és a vasárnapi szentmisék élőben követhetőek a gödi plébánia youtube csatornáján, amit az egyházközség honlapjáról is el lehet már érni. Kérjük a testvéreket jelezzék ezt az érintettek felé.

– Adománygyűjtési felhívás:

Kedves egyházközség!

Egy segítő kezdeményezéshez csatlakoztam, melynek neve: “Örökbe fogadok egy ovit” Nagyalásonyon, egy nehéz anyagi körülmények között lévő óvodának szeretnék segíteni. Felvettem a kapcsolatot az óvoda vezetőjével, akitől az alábbi tájékoztatást kaptam:

· főként fiú gyermekek járnak ebbe az óvodába

· fiús játékoknak, logikai játékoknak, futóbiciklinek, kismotornak örülnének

· hiányt szenvednek gyermekbútorokban is

· kézműves foglalkozáshoz szükségük lenne papírra, ceruzákra, fonalra, filctollakra

· örömmel fogadnának 3 – 6 éves kor közötti gyermekruhákat is, amiket az ottani gyerekek családjának osztanának szét

Az adományokat dec. 6-án és 13-án vasárnap a mise előtt vagy után lehet a templomban vagy a sekrestyében letenni. Kérlek Benneteket, lehetőségetekhez mérten támogassátok a kezdeményezést! Köszönöm.: Vass Peti

– Hálásan köszönjük a Karitász gyűjtésre felajánlott adományaikat, mellyel lehetővé vált a nehéz sorsú családok karácsonyi támogatása.

Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat!

– Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!