2019. Krisztus, a Mindenség Királya

HIRDETÉS 2019. november 24 – december 1..

Krisztus, a Mindenség Királya

VASÁRNAP( november 24. )
8. 30: Frey és Turi család + tagjaiért
10. 30: + Csongor Édesapáért és Irén édesanyáért

KEDD ( november 26. )
18. 00 (Szentmise) : + Irén lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK ( november 28. )
18. 00 (Szentmise) : Domonkos keresztgyermekért

SZOMBAT ( november 30. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :Házassági évfordulóra

VASÁRNAP ( december 1. ) Advent 1. vasárnapja
8. 30: + Szőke József és + felesége Aliz lelki üdvéért
10. 30: + Édesapáért, élő hozzátartozókért valamint + László édesapáért,férjért,nagyapáért

Keddenként a szentmise után szentségimádás tartunk, a szentségimádás alatt gyónási lehetőség.

– Csütörtökönként a szentmise után bibliaóra a plébánián.

– A szobi gimnázium lazarista öregdiákjai karácsonyi adománygyűjtést szerveznek, a kárpátaljai Rát községben élő és nevelkedő 24 árva gyermek számára. Ebbe a kezdeményezésbe mi is bekapcsolódhatunk tisztálkodó szerek gyűjtésével. Kérjük a kedves testvéreket, hogy aki teheti segítsen ezeken a gyermekeken és az őket nevelő 3 családon. Az adományokat a sekrestyében lehet leadni december 5-ig. Előre is köszönjük segítségüket! Részletes tájékoztató a hirdetőtáblán olvasható.

November 30-án szombaton 10-12 óráig adventi koszorúkötés lesz a plébánián, a hozzávalókat – koszorút, gyertyákat, zöldet és díszeket – biztosítjuk 700 Ft -ért. Szeretettel hívjuk a testvéreket a közös készületre!

– A Mária Rádió adása rövidesen fogható lesz Gödön és környékén is. Ebből az alkalomból a rádió közönségtalálkozót szervez, amelyre szeretettel hívja az érdeklődőket két alkalommal is. Az első találkozóra a felsőgödi plébánián kerül sor november 28-án csütörtökön 18:00-tól, a másodikra az alsógödi plébánián december 15-én vasárnap 15:00-tól.