2016. Évközi 33. vasárnap

HIRDETÉS 2016. november 13 – 20.

VASÁRNAP november 13. )

8.30:+ Telek szülőkért és + gyermekeikért

10.30:+Lajos édesapáért

1. 00. Fatimai imaóra a plébánián

KEDD ( november 15. )

1. 00: + Jenő,+ Ilona,+ Olivér lelki üdvéért,

szentmise után bibliaóra a plébánián

CSÜTÖRTÖK( november 17. )

1. 00:Élő és + családtagokért, szentmise után szentségimádás

SZOMBAT ( november 19.) Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepe

1. 00:+ Szőke nagyszülőkért

VASÁRNAP ( november 20Krisztus, a Mindenség Királya Főünnep

8.30:+Katalin keresztmamáért

10.30:+Erzsébet édesanyáért

– A Váci Székesegyházban Dr. Beer Miklós püspökatya november 20-án vasárnap, a 10 órai szentmise keretében ünnepélyesen lezárja az Irgalmasság Évét. Adjunk hálát az Úristennek a kegyelmeiért és hogy meghirdetett évben végzett testi-lelki cselekedeteink gyümölcsözővé válhassanak!

Az esti szentmise után, a Cecília kórus hangversenyt ad a Szentév lezárása alkalmából. Mindkét eseményre szeretettel várnak mindenkit!

– Aki szeretné megrendelni vagy lemondani az Új ember vagy a Keresztény élet című hetilapot, az jelezze ezt a héten a plébánián vagy a sekrestyében.

– 2017-re is meg lehet rendelni a gyerekeknek szóló Élő Kenyér misekalauzt.

Az előfizetés egy évre 4800 Ft – (Tehát egy szám 400 Ft).

Aki kéri az újságot, az november 20-ig jelezze ezt a sekrestyében, fizetni a jelentkezéssel együtt kell.

– Jövő vasárnapi perselygyűjtés a Karitász javára történik.

– Szeretettel várjuk azokat a középiskolásokat, akik szeretnének bérmálkozásra felkészülni. A hittanórákat minden csütörtökön 18.30-19.30 között a plébánián tartja Tőkés Anna hitoktató. Jelentkezni november hónapban a hittanórák időpontjában a plébánián lehet.

– Szeretettel hívjuk a gyerekeket, akik szívesen részt vennének a karácsonyi pásztorjátékban, a november 12-én vasárnap a ½ 11-kor kezdődő szentmise utáni első próbára.

– A Belépés Családostul programsorozat keretében gyalogtúra lesz a Naszályban november 20-án vasárnap. Jelentkezés és részletes információk a www.becsal6@gmail.com internetes elérhetőségen. Szeretettel várnak mindenkit a szervezők!