2016. Évközi 20. vasárnap

HIRDETÉS 2016. augusztus 14 – 21.

VASÁRNAP augusztus 14. )

8. 30: + Fila Lajos és + Visnyei Lajos atyákért

10. 30: Szentmise

HÉTFŐ ( augusztus 15. ) Szűz Mária mennybevétele ünnepe (Nagyboldogasszony) parancsolt ünnep

19. 00: + Szabolcsért

KEDD ( augusztus 16. )

18. 00: + Édesapáért

CSÜTÖRTÖK( augusztus 18. )

18. 00: +Nagyszülőkért és +szülőkért,a szentmise után szentségimádás

SZOMBAT ( augusztus 20) Szent István király Magyarország fővédőszentje Templomunk felszentelésének 20. évfordulója, templombúcsú

10. 30: Az egyházközség tagjaiért

Ezen a napon este nem lesz szentmise!

VASÁRNAP ( augusztus 21Évközi 21. vasárnap

8. 30: + Józsefért és Gizelláért

10. 30: Szentmise

Augusztus 15-én, (hétfő) Nagyboldogasszony ünnepét üli Egyházunk. Ezen a napon 19.00 órakor ünnepi szentmisét mutatunk be templomunkban a Mennybe fölvett Boldogasszony tiszteletére.

Ez a nap parancsolt ünnep, ezért szentmisén való részvételünket tekintsük keresztény kötelességünknek!

Felsőgödön 18 órakor lesz szentmise azon a napon !

Nagyboldogasszony ünnepén, augusztus 15-én 18 órakor ünnepélyes szentmisét mutat be a váci Székesegyházban Megyéspüspök Atya.

Augusztus 18-án 10 órakor a váci Székesegyház felszentelésének ünnepén ünnepi szentmise lesz. Erre is hívja a gödi testvéreket Főpásztorunk.

Augusztus 20-án, (szombat) Szent István királyt ünnepeljük templomunk búcsúnapján. Az ünnepi szentmisét bemutatja: Főtisztelendő Tercsi Zoltán címzetes apát, óbudai plébános atya.

A szentmise keretében áldjuk meg az új kenyeret. Az esemény után szerény egy tál ételes szeretetvendégség lesz a plébánia épületében. Várjuk kedves híveinket erre a közös együttlétre! Akik süteményeket tudnak hozni, szeretettel fogadjuk.

Augusztus 27-én és 28-án (szombat és vasárnap) a Belépés Családostul programsorozat keretében, egy különleges zenei élményt nyújtó barokk hétvége lesz templomunkban, melyre szeretettel hívunk mindenkit!

Részletes program a hirdetőtáblán és a bejáratnál elhelyezett szórólapokon