2016. Advent 2.vasárnapja

HIRDETÉS 2016. december 4 – 11.

Advent 2. vasárnapja

VASÁRNAP december 4. )

8. 30: Szülőkért és + testvérekért

10. 30: + Ferenc édesapáért

KEDD ( december 6. ) Szent Miklós püspök

6. 00: Rorate szentmise / + édesapáért és élő családtagokért

18. 00: Bibliaóra a plébánián

SZERDA ( december 7. ) Szent Ambrus püspök és egyháztanító

6. 00: Igeliturgia szentáldozással

CSÜTÖRTÖK ( december 8. ) Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Fogantatása főünnepe

6. 00: Rorate szentmise / +Margit és Katalin édesanyáért és

+gyermekekért, szentmise után agapé a plébánián

PÉNTEK ( december 9. )

6. 00: Igeliturgia szentáldozással

SZOMBAT ( december 10.)

18. 00: + Szülőkért és + testvérekért

VASÁRNAP ( december 11Advent 3. vasárnapja

8. 30: + Béla és Ferenc édesapákért

10. 30: Szentmise

-December 10-én szombaton délelőtt 8 – 10 óráig nagytakarítás lesz templomunkban, szeretettel hívjuk a testvéreket erre a szolgálatra!

-Az alsógödi Karitászcsoport tartós-élelmiszer gyűjtést szervez a rászoruló családok megsegítéséredecember 5 – 15-ig, az élelmiszereket irodaidőben vagy a szentmisék idejében adhatják le, előre is köszönjük adományaikat!

-Az Alsógödi Katolikus Gitáros Énekkar az idei évben ünnepli megalakulásának 20. évfordulóját, ebből az alkalomból december 10-én szombaton az esti szentmisében ők adják a zenei szolgálatot, majd a mise után egy koncerttel mondanak köszönetet a Jóistennek és mindenkinek akik segítették őket az elmúlt húsz évben. Szeretettel várunk mindenkit!
-Adventi lelkigyakorlatunk december 20-án kedden és 21-én szerdán lesz, 17 órától gyóntatás, 18 órakor szentmise lelkigyakorlatos szentbeszéddel.
A lelkigyakorlatot Szádóczky Károly atya, a Dunakeszi Jézus Szíve templom plébánosa tartja.
Felsőgödön a lelkigyakorlat december 22-én csütörtökön, és 23-án pénteken lesz, 17 órától gyóntatás, 18 órakor szentmise lelkigyakorlatos szentbeszéddel, ezt a lelkigyakorlatot Kozsuch Zsolt atya, a dunakeszi Szent Mihály templom plébánosa tartja.