2015.évközi 12. vas.

HIRDETÉS 2015. június 21 – 28.

VASÁRNAP (június 21.)

8. 30: + Béla és Julianna szülőkért

Ezt a szentmisét a plébános atya fogja tartani. Jelenits tanár úr ugyanebben az időben Felsőgödön mond szentmisét.

18. 00-kor a felsőgödi templomban lesz Tomka Ferenc atyaaranymiséje, aki 1969 – 71-ig volt felsőgödi káplán.

KEDD (június 23.) – KERESZTELŐ SZENT JÁNOS SZÜLETÉSE

FŐÜNNEPÉNEK VIGÍLIÁJA

18. 30: szentségimádás

19. 00: + Katalinért

SZOMBAT (június 27.) – Szent László király ünnepe

19. 00: Élő és + gyermekekért

VASÁRNAP (június 28.) – Évközi 13. vasárnap

8. 30: + József és Gizella nagyszülőkért / Pálfalvi Tamásért

Ez a szentmise Pálfalvi Tamás újmiséje. (Tamás atya 18. 00-kor Felsőgödön tart újmisét.) Kérjük a testvéreket, hogy a szentmise utániagapéra hozzanak sós és édes süteményt!

Július 2-án (csütörtökön) zarándoklatot szervez az alsógödi Karitász Csoport Márianosztrára. Indulás: Alsógödről a 9. 09-es vonattal.

Program: a kegyhely bemutatása, szentmise, ebéd (saját szendvicsek), séta. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Rózsafüzér–csoport autóbuszos zarándokutat szervez Július 26 – ánMátraverebély – Szentkútra. A buszon 49–en férünk el, ha minden férőhelyet elfoglalunk, akkor az útiköltség 1660 Ft lesz személyenként. Érdeklődni és jelentkezni a plébánián illetve a sekrestyében lehet.

Hirdetéseink hírlevél formájában is olvashatók!