Isteni Irgalmasság vasárnapja

SZENT ISTVÁN PLÉBÁNIA – ALSÓGÖD

HIRDETÉS 2018. április 8 – 15.

Isteni Irgalmasság vasárnapja

 

VASÁRNAP( április 8. )
8. 30: + Erzsébet és + Ottó szülőkért
10. 30: Házaspár gyógyulásáért

KEDD ( április 10. )
18. 00 (Szentmise) :+ Bodnár Mártáért

CSÜTÖRTÖK ( április 12. )
18. 00 (Szentmise) :+ Gyula, János, Mária és Tibor lelki üdvéért

                                                    szentmise után szentségimádás, majd bibliaóra a plébánián

PÉNTEK ( április 13. )

          17. 00: Fatimai imaóra a plébánián

SZOMBAT ( április 14. )
18. 00 (Elő-esti szentmise) :+ Szülőkért és + nagyszülőkért

VASÁRNAP ( április 15. ) Húsvét 3. vasárnap
8. 30: + Telek szülőkért és + gyermekeikért
10. 30: + Piros és + Orbán szülőkért


– A Túrakör következő kirándulása április 14-én szombaton lesz, a Pilis egyik közel fekvő, szép területét fogjuk bejárni a következő útvonalon: Csobánka – Kis-Kevély – Nagy-Kevély – Oszoly – Csobánka. A táv kb. 14 km, szintkülönbség kb. 400 m. Utazás autókkal, találkozás az alsógödi templom parkolójában 9 órakor. Aki szeretne az esti misére visszaérni, az is bátran elindulhat.

– Kérjük a kedves testvéreket, hogy lehetőségeikhez mérten adományaikkal segítsék a parkoló építését! Adományaikat a Szent István Alapítvány számlaszámára vagy a sekrestyében lévő sárga csekken a plébánia számlájára juttathatják el, a megjegyzés rovatban kérjük tüntessék fel, hogy a parkolóra szánják az összeget.

Kérjük a kedves testvéreket, hogy akik szeretnének részt venni a szeptemberre tervezett három napos ausztriai zarándoklaton jelezzék ezt a sekrestyében, vagy a plébános atyánál május 31-ig. A zarándoklat megfelelő létszám esetén szervezhető meg. A részletes program a hirdetőtáblán megtekinthető.

Print Friendly, PDF & Email